Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Соціальний проект «Добрий сусід»

Зміст проекту: Спеціальна програма від мережі «33 квадратних метра» для градотворчих підприємств і державних установ міст та регіонів, в яких розташовані магазини мережі.

Мета проекту: Підтримка підприємств і робочих колективів шляхом скорочення їх витрат на будівельно-господарські потреби. Підвищення лояльності співробітників вище вказаних підприємств.

Бонусна програма: передбачає бонусні картки з нарахуванням 5% і 10% від суми покупки у вигляді бонусів, якими у майбутньому можна буде оплатити до 50% наступних придбань. Кількість карт та відсоток бонусів обговорюється індивідуально з кожним підприємством окремо. Бонусні карти іменні та видаються безкоштовно.

Умови участі:

1. Представник підприємства відправляє запит для участі у програмі на електронну скриньку dobriysusid@33m2.net. У листі необхідно вказати контактні дані відповідальної особи, інформацію про підприємство та бажану кількість бонусних карток. Також дану інформацію можна передати директору найближчого магазину «33М2» будь-яким зручним способом.

2. Представнику підприємства протягом 14 днів буде повідомлено про прийняте рішення щодо кількості надання бонусних карт. Також буде переданий електронний варіант форми стандартної анкети.

3. Співробітники підприємства, які бажають отримати картки, заповнюють анкети.

4. Представник підприємства складає загальний список співробітників із зазначенням розміру відсотку бонусів для кожного працівника і передає список та заповнені анкети директору найближчого магазину «33М2».

5. Конверти з активованими картами передаються представнику підприємства.

тел: +380522-41-18-57
Еmai: dobriysusid@33m2.net