Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Шановний користувач!

Вітаємо! Ви стали учасником бонусної програми.

Ви можете продовжувати накопичувати бонусні кошти, здійснюючи покупки в торгівельній мережі "33М2". Для реалізації бонусних коштів (часткова оплата придбаних товарів), необхідно активувати Вашу бонусну карту.

Активувати накопичувальну бонусну картку, у подальшому редугувати особисті дані, а також відслідковувати кількість накопичених бонусів можливо в особистому кабінеті.


У вікні реєстрації необхідно ввести номер картки і номер чека (покупка повинна бути здійснена з використанням бонусної картки, що реєструється)


Після чого введіть логін (e-mail), пароль і підтвердження пароля. (Ви самі придумуєте свій пароль).
УВАГА! Згідно з Указом Президента України №133/2017 від 15.05.2017р. введено обмежувальні заходи (санкції), зокрема, щодо поштових сервісів mail.ru та yandex.ru/ua. Якщо в особистому кабінеті буде реєструватися e-mail із санкційних поштових сервісів, Компанія не дає гарантій щодо активації та коректного застосування накопичувальної бонусної картки.


У вікні для введення контактних даних Ви заповнюєте такі обов’язкові поля:
1 Стать (Чоловіча, Жіноча);
2 Прізвище, ім'я, по-батькові (повністю); приклад: Гончаренко Іван Петрович
3 Контактний телефон;
4. Місце проживання;
5. Поставити «галочку» згоди.


Після внесення всіх даних натискаєте кнопку «Продовжити».


Отримуєте лист на свою поштову скриньку, переходите за посиланням.


Реєстрація закінчена, заходьте в особистий кабінет, використовуючи
Логін: Ваш емейл
Пароль: Ваш пароль


Якщо введення здійснений правильно, то відкривається Ваш особистий кабінет, де Ви можете вводити додаткову інформацію, перевіряти бонусні кошти.


У разі виявлення невідповідностей Вам потрібно буде відредагувати свої дані в особистому кабінеті.


Якщо при реєстрації виникли проблеми, то Ви можете надіслати лист в службу підтримки support@33m2.net з описанням проблеми.

Також Ви можете відкрити форму «Зворотній зв'язок».


У формі Ви вводите:
1. Ваше ім'я;
2. E-mail;
3. Тему листа;
4. Описання проблеми;
5. Код із зображення.


Шановний клієнт!

Ви можете перереєструвати свою дисконтну карту в бонусну карту в торговій точці або через інтернет.

Для перереєстрації дисконтної карти в торговій точці Вам необхідно звернутися до бухгалтера, заповнити надану анкету. Після чого бухгалтер в ПО вносить всі необхідні дані для перереєстрації.

Також Ви можете перереєструвати дисконтну карту самостійно. Процедура перереєстрації ідентична реєстрації нової бонусної картки.

Вам необхідно зробити покупку, використовуючи свою дисконтну карту, і пройти процедуру перереєстрації, описану вище. Для реєстрації використовуйте номер банусної картки і номер чека, в якому використовувалась картка.