Мережа будівельно-господарських супермаркетів

«33м2» – тепер в Олександрії!

Хей, Олександрія, готуйся та зустрічай найбільший будівельно-господарський супермаркет 33м2 у своєму місті.

17 та 18 серпня запрошуємо ВСІХ-ВСІХ-ВСІХ на справжнє свято яскравих барв та подарунків!

17 серпня о 10:00 приходь на урочисте відкриття за адресою м. Олександрія, вул. Героїв Сталінграду, 14 (район Тинда).

На нашому святі тебе зустрінуть: чарівні міми, алея барвистих парасольок, та професійна команда організаторів та співробітників будівельно-господарського супермаркету «33м2».

На ці вихідні ми для вас підготували цілу купу захоплюючих майстер-класів, конкурсів, вигідних акцій та РОЗІГРАШІ цінних призів.

- Тільки в день відкриття першим 100 покупцям традиційно даруємо пляшку шампанського. Для того, щоб отримати ігристе, потрібно здійснити покупку від 500грн, отримати до чека додатковий купон-допечатку, який необхідно обміняти в організаторів на подарунок. В акцій можуть брати участь тільки повнолітні особи.

- 17 та 18 серпня даруємо 100 гривень кожному! За кожну покупку на 500 гривень одним чеком повертаємо 100 бонусних гривень на бонусну картку мережі «33м2». Отримати бонусну картку у день відкриття можна на рецепції та в організаторів біля входу в супермаркет.

- І довгоочікувана подія КОЖНОГО дня відкриття - розіграш призів! Серед покупців, які здійснили покупку на суму від 500грн та більше, о 17:00 17.08 та 18.08 проходитиме лотерея. Разом із чеком на касі видаватиметься відривний купон-допечатка, який необхідно вкинути у лототрон. На купоні вказано 12 цифр, яці співпадають із цифрами на чеку. Біля головної сцени о 17:00 17 та 18 серпня ведучий методом жеребкування діставатиме із лототрона купони та озвучиватиме виграшні номери. Для чистоти проведення лотереї усім претендентам на виграш необхідно знаходитися у вказаний час біля сцени та обов'язково мати при собі чек (чеки). Переможців чекають цінні призи роздрібною вартістю від 100 до 10 000 грн, серед яких меблі, мала та велика побутова техніка, ручний та електроінструмент, сертифікати на покупки в мережі та дуже багато інших цікавих подарунків!

Усі знижки та спеціальні пропозиції діють тільки у дні відкриття 17.08.19р. та 18.08.19р. у супермаркеті «33м2» м. Олександрія, вул. Героїв Сталінграду, 14в. Знижки та спеціальні ціни діють лише доки товар є в наявності. У разі виникнення спірних ситуацій, компанія залишає за собою право приймати рішення.