Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Торгівельна мережа "33м2" розширює свої кордони - тепер ми в Павлограді!

Відкриття нового супермаркету «33м2» у Павлограді – це свято подарунків та МЕГА вигідних пропозицій!

9 червня 2018 року о 10:00 в Павлограді по вул. Войнової, 3 (район ПЗТО) урочисто відкриються двері першого будівельно-господарського супермаркету самообслуговування у місті. Під час офіційної частини засновники компанії, генеральний директор, операційний директор роздрібної мережі та мер міста скажуть слова привітання, після чого переріжуть символічну стрічку та запросять найперших покупців на знайомство із новим супермаркетом. Очікується, що святкову подію відвідають більш ніж 3000 сімей, для яких організатори підготували вигідні акційні пропозиції, цікаві конкурси із подарунками, майстер-класи від партнерів та постачальників, аніматори для дітей, розіграш цінних призів (серед яких побутова техніка) та багато яскравих емоцій.

Розмір торгівельної площі нового супермаркету 5200 кв. м, асортиментний ряд нараховує більш ніж 60 000 найменувань в 11 товарних групах.

Головні пропозиції дня для покупців, які організатори підготували для відвідувачів:

  • Першим 100 покупцям, що здійснили покупки на суму від 200 грн, шампанське та цукерки у подарунок;
  • Лотерея з розіграшем цінних подарунків серед учасників, які здійснили покупки від 500 грн.
  • За кожні 500 грн у чеку, нараховуються 100 бонусних гривень, якими можна буде оплачувати наступні покупки;
  • Пригощання смаколиками та прохолодними напоями.

Для того, аби покупці одразу почали отримувати бонуси, ще перед офіційним відкриттям промоутери будуть усім роздавати картки програми лояльності в обмін на заповнену анкету.

Запрошуємо усіх жителів та гостей міста Павлоград розділити із нами наше свято. Чекаємо на вас 9 червня 2018 року на 10:00 за адресою: вул. Войнової, 3 (район ПЗТО). При собі мати гарний настрій!