Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Ульотне відкриття - ульотні знижки!

Павлоград, зустрічай справжнє свято яскравих барв та подарунків!

Запрошуємо ВСІХ ВСІХ ВСІХ відвідати 33м2 відкриття нового супермаркету в Павлограді, яке відбудеться 15 вересня 2018 року о 10:00 за адресою вул. Горького (район ЦУМа).

Гостей зустрічатимуть чарівні міми, а алея барвистих парасольок створить казковий настрій на довгий час.

Також організатори підготували захоплюючі майстер-класи, вигідні акції та розіграш призів, серед яких холодильник, телевізор та пральна машина.

- Тільки в день відкриття 15.09.18 покупців очікують знижки до -40% на майже 700 найменувань товарів, серед яких товари в категоріях будівельні матеріали, побутова техніка, сантехніка, меблі, інструменти, покриття для підлоги та ін. Акційні товари будуть додатково оформлені спеціальними рекламними матеріалами.

- Традиційно першим 100 покупцям вручається приємний ігристий сюрприз. Необхідно просто здійснити покупку на суму від 200грн, отримати до чека додатковий купон-допечатку, який необхідно обміняти у організаторів на подарунок. В акції можуть приймати участь тільки повнолітні особи.

- Також покупці, які у день відкриття здійснить покупку на суму від 3000 грн, можуть скористатись доставкою БЕЗКОШТОВНО в адміністративних межах міста! Доставку можна замовити на рецепції супермаркету.

- І довгоочікувана подія дня - розіграш призів! Серед покупців, які здійснили покупку на суму від 500грн та більше, о 17:00 проходитиме лотерея. Разом із чеком на касі видаватиметься відривний купон-допечатка, який необхідно вкинути у лототрон. На купоні вказано 12 цифр, яці співпадають із цифрами на чеку. Біля головної сцени о 17:00 ведучий методом жеребкування діставатиме із лототрона купони та озвучиватиме виграшні номери. Для чистоти проведення лотереї усім претендентам на виграш необхідино знаходитися у вказаний час біля сцени та обов'язково мати при собі чек (чеки). Переможців чекають цінні призи роздрібною вартістю від 100 до 10 000 грн, серед яких меблі, мала та велика побутова техніка, ручний та електроінструмент, сертифікати на покупки в мережі та дуже багато інших цікавих подарунків!


Усі знижки та спеціальні пропозиції діють тільки в день відкриття 15.09.18 р. у супермаркеті 33м2 м. Павлоград, вул. Горького. Знижки та спеціальні ціни діють лише доки товар є в наявності. У разі виникнення спірних ситуацій, компанія залишає за собою право приймати рішення.