Мережа будівельно-господарських супермаркетів

ТМ Smart - техніка для створення комфорту

З 2016 року на українському ринку побутової техніки достойно зайняли своє місце такі бренди, як Smart, GOODFRIENDS, MIDAS. За доволі короткий відрізок часу прибори цих новеньких торговельних марок полюбилися багатьом покупцям, до того ж, вони підкупають гармонічним поєднанням ціни та якості.

ТМ Smart, GOODFRIENDS, MIDAS створюють сучасну побутову техніку та роблять її максимально доступною для кожного із нас. Їх кінцева мета – створення комфорту та затишку в кожній оселі.

Представляючи ТМ Smart, GOODFRIENDS, MIDAS на ринку України, виробники приймають до уваги ключові потреби кожного користувача, а саме: ціна, функціональність, сервісне обслуговування, надійність. ТМ Smart, GOODFRIENDS, MIDAS – стильна побутова техніка, що поєднує в собі усе ці якості.

Збільшення об’ємів продаж є яскравою демонстрацією впізнаваності брендів, а також довіри до ТМ Smart, GOODFRIENDS, MIDAS серед покупців. Користувачі цінують ТМ Smart, GOODFRIENDS, MIDAS за практичність та доступну ціну, що для більшості є вирішальними фактороми при здійсненні покупки.

На відміну від своїх конкурентів, ТМ Smart, GOODFRIENDS, MIDAS не розширює свій асортиментний ряд лише "задля кількості" та звичайного збільшення модельної лінійки, а поповнюється відповідно до потреб своїх покупців, їх споживчому настрою, тим самим займаючи гідну нішу на ринку побутової техніки.

ТМ Smart, GOODFRIENDS, MIDAS пропонує покупцям різні категорії техніки: техніка для кухні, техніка для дому, велика побутова техніка, кліматична техніка тепло/холод.

Продукція ТМ Smart, GOODFRIENDS, MIDAS – це стиль, якість, надійність та доступність. Це побутова техніка, що має бути в кожному домі для комфорту та задоволення.