Акція

9 грн.

Розчинник Маster color

379 грн.

Люстра Sirius

21.99 грн.

Валик з ручкою МУЛЬТИКОЛОР

2059 грн.

Варильна поверхня газова VENTOLUX

340 грн.

Змішувач для раковини

267.90 грн.

Утеплювач KNAUF

999 грн.

 комод Фенікс

56 грн.

Піна монтажна Vervest 750 мл

1499 грн.

Мясорубка SATURN ST-FP1098

4999 грн.

Пральна машинка indesit IWSB 50851

 

Соціальний проект «Подаруй радість дітям»

 

Волонтери мережі будівельних магазинів «33 метри квадратних метра» під патронатом депутата Херсонської міськради Геннадія Гиріна в притулку для неповнолітніх і в Центрі матері і дитини подарували дітям і дорослим по-справжньому святковий настрій.

Частих гостей в цей день дітвора зустрічала по-особливому тепло:

- Ми вдячні, що ініціатива Геннадія Гиріна переросла в справжню дружбу. Він не забуває дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Хлопці волонтери не перший раз у нас на святі. Бачите, як загоряються у дітей очі: тому що їм дарують не тільки подарунки, а й увагу, турботу. За добрі вчинки ми бажаємо нашим друзям щастя і здоров'я, - такими словами подякувала гостям директор обласного притулку для неповнолітніх у Степанівці Ганна Бикова.

Дітвора притулку, причому різного віку, дійсно не приховувала емоцій від отриманих подарунків, але і в боргу не залишилася. Для волонтерів хлопці продемонстрували справжні циркові трюки.

Раділи ініціативи Геннадія Гиріна не тільки діти, а й дорослі в соціальному Центрі матері і дитини.

- На жаль, не всі державні програми фінансуються так, як необхідно. Тому приємно, що у складний час завжди є до кого звернутися за допомогою і цю допомогу отримати. Хотілося б підкреслити, що наші гості дійсно щиро у своїх вчинках. Коли приходять хлопці, у нас тут кожен раз справжнє свято. Не кожен може прийти і фарбувати паркан, наприклад, або робити важку фізичну роботу. Така допомога подвійно дорожче ... - розповіла директор соціального Центру матері та дитини Наталія Наделіна.