Мережа будівельно-господарських супермаркетів

33М2 – за ЗОЖ!

У травні 2018 року наша компанія виступає генеральним спонсором яскравого спортивного заходу, мета якого об’єднати однодумців, подарувати мегазаряд позитиву та вибух емоцій кожному гостеві святкової події!

06.05.2018 року сонячне місто Нова Каховка на березі Дніпра в рамках програми «Південний півмарафон» гостинно прийматиме бігунів не лише з усіх куточків країни, а й з-за кордону. Це вже другий рік поспіль спортивний клуб «К2» організовує пробіг, метою якого є об’єднання аматорів бігу, професіоналів та просто бажаючим із користю провести час. Цьогоріч генеральним спонсором заходу виступає мережа будівельно-господарських супермаркетів «33М2», яка активно підтримує тенденцію здорового способу життя та спорту.

Під час Першого «Південного півмарафону», який відбувся 7 травня 2017 року, у забігу на 21.1 км прийняло участь майже 100 бігунів, а цього року планується удвічі більше учасників! До того ж, окрім традиційного півмарафону на 21.1 км, організатори планують забіги на 5 км для початківців та на 350 м для дітей віком від 6 до 13 років, а також благодійний забіг на 2 км.

Для комфорту відвідувачів заходу на центральній площі міста буде облаштовано спортивне містечко, де відбудеться цікава шоу-програма. Для гостей міста будуть спеціально розроблені туристичні маршрути, пішохідні та автобусні. Учасників забігів уздовж усього маршруту супроводжуватиме професійна волонтерська підтримка із музикою, численними пунктами води та харчування.

Організатори та спонсори проекту Другий «Південний півмарафон» запрошують усіх бажаючих прийняти участь у цікавому спортивному заході. На вас чекають розіграші призів, подарунки, вибух емоцій та море задоволення. Дізнавайтеся деталі та реєструйтеся на сайті організатора SPORTCLUB .