Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Відкриття нового супермаркету в м. Павлоград

9 червня 2018 року урочисто відчинив свої двері перший будівельно-господарський супермаркет у місті Павлоград Дніпропетровської області. На торгівельній площі у 5200 кв.м. розмістилось більш ніж 60 000 найменувань товарів у різноманітних категоріях: від господарсько-побутових до будівельно-ремонтних матеріалів. Новий супермаркет мережі 33м2 працевлаштував більше 60-ти осіб, та надав персоналу достойну і стабільну заробітну плату, а також можливість навчатися, розвиватися та зростати разом з одним із лідерів будівельно-господарського ринку України.

У день відкриття жителів та гостей міста очікувала святкова програма, маса подарунків та призів, спеціальних пропозицій та розваг. Наприклад, уже перші 100 покупців отримали приємний комплімент від організаторів свята.

Однією із головних пропозицій дня була акція «100 грн кожному!». Промоутери оперативно роздавали бонусні картки відвідувачам, аби ніхто не упустив можливості прийняти участь в акції та з вигодою накопичити бонуси для своїх наступних покупок.

Кожен бажаючий міг прийняти участь у захопливих майстер-класах від постачальників та партнерів компанії, а ще учасники отримували цінні подарунки.

Наших маленьких гостей протягом дня розважали веселі аніматори: грали у цікаві ігри, танцювали, жартували і багато сміялись.

Організатори свята підготували для людей масу приємностей: тематична фотозона, смачні безкоштовні смаколики, завзятий ведучий і, звісно, традиційна лотерея наприкінці дня.

Усі покупці, які протягом дня купували на суму від 500 грн, перевіряли свою вдачу біля сцени. Ведучй діставав талончики із лототрона і озвучував виграшні номери, а гості, затамувавши подих, звіряли цифри із своїми чеками. Із радістю переможцям вручали світильники, акустику, витяжки, набори інструментів, пароварки, кухонні меблі і дуже багато інших подарунків. А найбільші щасливчики відвезли додому новенький телевізор, бойлер, пральну машинку і холодильник.

Компанія щиро вдячна усім, хто прийшов привітати нас із такою приємною подією! Обов'язково приходьте до будівельно-господарського супермаркету «33М2», де ми будемо й надалі радувати вас широким асортиментом, приємними цінами і щедрими акціями.

Галерея фотографій