Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Відкриття нового супермаркета у м. Кривий Ріг

Мережа будівельно-господарських супермаркетів «33М2» впевнено крокує по країні та щедро дарує своїм відвідувачам нові супермаркети із найнеобхіднішим асортиментом. Ми не просто відкриваємо нові торговельні площі, ми об’єднуємо міста та людей, ми заводимо нову дружбу з нашими покупцями та постійно розвиваємося і стаємо кращими щодня!


Кривий Ріг – найдовше місто Європи. Саме тому для зручності людей ми відкрили вже третій за рахунком магазин у цьому прекрасному місті; другий – у форматі супермаркету. Гості, які відвідали нас у цей святковий день, неодноразово відмічали, що для них дуже зручно, що магазини мережі «33м2» розташовані у різних районах міста. Ми стараємося для вас!
Гарною традицією відкриття чергового торговельного центру стала концертна програма та розіграш різноманітних подарунків від компанії «33 квадратних метри». Саме цього дня повсюди майоріли зелені кульки із фірмовим логотипом мережі, чувся веселий гомін у натовпі та відбулася яскрава концертна програма за участю місцевих творчих колективів.
Ми вдячні кожному, хто прийшов привітати нас зі святом відкриття 39-го супермаркету мережі. Ми будемо й надалі тішити своїх покупців гарними цінами, якісним сервісом та широким асортиментом товарів для дому та господарства. Адже наша мета – приємне та комфортне життя для кожного з покупців.