Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Відкриття нового супермаркету в м. Каховка

Зовсім нещодавно відбулося святкове відкриття чергового супермаркету всім уже добре знайомої мережі будівельно-господарських супермаркетів «33М2».

16 грудня 2017 року для жителів та гостей міста Каховка запам’яталося гарним настроєм, приємними подарунками та різноманітними конкурсами. А в перервах між веселощами відвідувачі мали нагоду оцінити широкий асортимент товарів для будівництва, дому та ремонту на площі у 4800 м2.

Працівники «33м2» приготували своїм гостям чимало подарунків за участь у конкурсах та розіграшах. А першим 100 покупцям в якості приємного компліменту дарували ігристе шампанське та солодкі цукерки.

Співробітники новенького супермаркету на честь свята безкоштовно частували своїх гостей запашною піцою та пригощали гарячими напоями: пряним глінтвейном та ароматними чаями.

Клієнти, які встигли зробити покупку на 500 гривень, брали участь в розіграші різних призів, серед яких можна було отримати сучасну техніку (холодильник, телевізори, пральні машини, конвектори, диван та інше).


Покупець, який придбав продукцію на найбільшу суму в чеку, отримав приємний сюрприз від партнерів супермаркетів 33 квадратних метри – сертифікат на 1000 грн для майбутніх придбань в супермаркеті. Приємний подарунок від наших партнерів у вигляді грошового сертифікату також отримав і клієнт, у якого виявився найдовший чек.

Дуже багато гостей, які прийшли привітати нас із відкриттям нашого нового маркету, отримали чимало заохочувальних подарунків та сувенірів. Найвезучіші того дня пішли додому із кількома подарунками та прекрасним настроєм!

Відвідувачі і наймолодші, і дорослі веселилися та змагалися у різноманітних конкурсах та майстер-класах, за які отримували подарунки та сувеніри.

Дякуємо усім, хто прийшов привітати нас із такою приємною подією! Приходьте до будівельно-господарського супермаркету «33м2», де ми будемо й надалі радувати вас гарними пропозиціями, приємними цінами і щедрими акціями.

Галерея фотографій

Про супермаркет

Вакансії