Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Про нас

Більш ніж 90 000 м2 торгівельних площ на півдні України. Більш ніж 65 000 найменувань товарного асортименту. Більш ніж 2500 робочих місць. І вже 25 років успішного розвитку мережі супермаркетів самообслуговування - все це про нас!

33м2 (33 квадратних метри) – українська мережа будівельно-господарських магазинів та супермаркетів. Як істинна європейська компанія, ми прагнемо до постіного підвищення свого рівня, не стоїмо на місці та завжди готові до впровадження інноваційних технологій. Наші покупці надихають нас, а їхні потреби задають нам ритм.


Розвиток мережі 33 квадратних метри почався в 1992 році на півдні України. Із маленької фірми в сонячному місті Херсон компанія "33М2" виросла до крупної мережі, яка ось уже більше 25-ти років займає лідируючі позиції на ринку роздрібної торгівлі будівельно-господарськими та побутовими товарами.

На початок 2018 року мережа "33М2" складається із 40-ка магазинів та супермаркетів у різних регіонах: Херсонська, Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська і Запорізька області. Основна мета мережі на сьогоднішній день – відкриття торгівельних площ у нових населених пунктах, у нових областях, у нових регіонах. Саме розширення кордонів і є вектором напрямку діяльності Компанії в найближчому майбутньому.

У мережі 33м2 (33 квадратных метра) постійно вдосконалюються методики та технології ведення бізнесу в усіх сферах діяльності, збільшується асортимент нових видів продукції. Ми створюємо збалансоване поєднання асортиментних напрямків і товарних груп різних цінових категорій для максимально комфортного здійснення покупок у наших торгівельних центрах.

Компанія 33 квадратних метри активно співпрацює з партнерами в таких країнах, как Польща, Румунія, Словенія, Словаччина, Туреччина, Китай, Казахстан, Росія, Азербайджан, Молдова, Канада, Німеччина, Південна Корея.

Асортимент мережі 33м2 (33 квадратних метра) перевищує 65 000 найменувань товарів у наступних товарних групах: сантехніка, будівельні матеріали, інструменти, електрика і декоративне освітлення, посуд, побутова хімія, текстиль, автотовари, побутова техніка, туризм і відпочинок, меблі, двері, товари для дітей, зоотовари.

Безумовно, мережа 33 квадратних метри розвивається не лише кількісно, але й якісно. Сервіс та гідне обслуговування кожного покупця є і буде у нас в пріоритеті. Грамотно виявляти потреби та очікування клієнта, постійно покращувати сервіс та асортимент, нарощувати базу постійних покупців; допомога людям у здійсненні їхніх мрій про комфорт, затишок та покращення їхнього житла - це наша місія, яку ми нестимо в кожне місто, де є і будуть супермаркети «33м2».

Форма зворотнього зв'язку