Акція

9 грн.

Розчинник Маster color

379 грн.

Люстра Sirius

21.99 грн.

Валик з ручкою МУЛЬТИКОЛОР

2059 грн.

Варильна поверхня газова VENTOLUX

340 грн.

Змішувач для раковини

267.90 грн.

Утеплювач KNAUF

999 грн.

 комод Фенікс

56 грн.

Піна монтажна Vervest 750 мл

1499 грн.

Мясорубка SATURN ST-FP1098

4999 грн.

Пральна машинка indesit IWSB 50851

Ми - це дружна команда професіоналів!
Запрошуємо Вас приєднатися до нас!
Надішліть заповнену АНКЕТУ на personal444@monopoliya.net та ми обов’язково зв’яжемося з вами, якщо наші вакансії відповідатимуть вашій кваліфікації та досвіду

 

Працювати у мережі будівельно-господарських магазинів та супермаркетів "33 квадратних метри" престижно тому що:

 

Ми вчимо працювати і заробляти: в компанії «33 квадратних метра» розроблена ефективна система навчання персоналу з урахуванням  кар'єрного росту. Якщо Ваша мета - кар'єра, то Вам - до нас! Регулярні навчальні семінари та тренінги дадуть унікальні знання, розвинуть навички та вміння для успішної роботи в компанії 33м2.

• «33 квадратних метри» допомагає знайти професію. Продавець-консультант - це посада, з якої все тільки починається. Для нас важливіше Ваша активність, позитивний настрій і бажання розвиватися, ніж накопичений досвід. Більшість наших керівників прийшли в компанію саме продавцями-консультантами.

• Ми цінуємо Ваш час і гроші, тому пропонуємо можливість вибрати місце роботи поряд з будинком – магазини «тридцять три квадратних метра» розташовані у Херсона і області, а також в Одеській, Миколаївській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

• Ми регулярно проводимо корпоративні заходи та цікаві конкурси серед наших співробітників. Доброю традицією стало святкування Дня народження Компанії 33м2 . Кращих ми нагороджуємо цінними призами.

• Ми цінуємо внесок кожного! В Компанії «33 квадратних метри»  діють такі програми, як «Кращий співробітник місяця», «Скринька пропозицій», а також премія за залучення нових співробітників в нашу компанію.

• Ми піклуємося про наших співробітників. З першого дня роботи кожному надається безкоштовна уніформа, безкоштовне навчання та оплата стажування на посаду продавця-консультанта.

• Мережа магазинів та супермаркетів «33 квадратних метра»  стрімко зростає, в рік відкривається як мінімум 5 супермаркетів. Вже сьогодні в наших будівельно-господарських супермаркетах і магазинах успішно працює понад 2000 осіб. Вони вибрали нас, тому що ми націлені на довгострокове співробітництво з кожним, пропонуємо гідні умови праці та кар'єрне зростання.