Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Як самостійно встановити точкові світильники

Як встановити точкові світильники самостійно, без допомоги професійних електриків? Все дуже просто!

Якщо ви хочете розмістити відразу декілька світильників, тоді кожен з них обов'язково повинен знаходитися на відстані 40-50 см один від одного. Після установки стелі всі дроти проводяться від однієї точки до іншої.

Щоб встановити даний освітлювальний прилад в гіпсокартонну або пластикову стелю, в ній потрібно буде попередньо просвердлити отвір. Як правило, діаметр отворів буває декількох видів - це 60 або 75 мм


Установку світильників потрібно проводити вже після того, як були виконані абсолютно всі ремонтні роботи стелі - фарбування або поклейка, так як після монтажу важко буде продовжити чорнові роботи. Перше, що доведеться зробити, - це провести проводку до кожного отвору. Потім можна сміливо приступати до виконання основної роботи. На точкових світильниках є спеціальні кріплення, так звані «пружини-вусики-притиски», завдяки яким виріб тримається на стелі. Тому вусики найкраще з'єднати на землі, а вже після вставляти світильник в отвір.

Тепер можна переходити до другої частини вирішення питання: як встановити точкові світильники. Підключення потрібно проводити безпосередньо в розподільному щиті, а потім вже до кожного приладу проводити окремий електричний кабель. Після можна підключати цоколь. Якщо ви вибрали світильник з галогенними лампочками, тоді найкраще працювати в спеціальних рукавичках. А, наприклад, світлодіодні лампи нагріваються не так сильно, тому їх можна з легкістю вкрутити голими руками.

Далі патрон одягається на лампу, сама лампа вставляється в світильник і, за допомогою невеликої засувки, фіксується в даному приладі. Потім перевіряємо роботу світильників і насолоджуємося яскраво освітленою кімнатою. Таким чином, ми розібралися з проблемою, як встановити точкові світильники з галогенними або світлодіодними лампами.

Однак не забувайте той факт, що для освітлювальних приладів з галогенними лампами, потрібно обов'язково використовувати додаткові електронні трансформатори, які убезпечать вас від перегорання лампочки під час включення світла. Крім того, для такого типу ламп дуже часто встановлюють диммер, за допомогою якого можна регулювати яскравість освітлення в приміщенні.

Як встановити точкові світильники

Як встановити точкові світильники будинку