Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Як постелити ковролін.

Таке популярне покриття для підлоги, як ковролін, є відмінним варіантом для тих, хто бажає придбати надійний та практичний товар для своєї квартири. Ковролін достатньо легко укладається, не потрібно ніяких професійних знань чи навиків. Однак варто пам’ятати той факт, що даний виріб не можна настилати на бетонну стяжку, як, наприклад, звичайний лінолеум. У такому випадку, мілкий пил від цементу проникатиме в ковролін, навіть якщо він має спеціальну гумову підкладку.

Отже, як постелити ковролін? З чого варто починати?

Представлений матеріал не піддається впливу різких температурних перепадів, тому його укладку можна починати одразу після того, як виріб було доставлено з магазину. Деякі компанії-виробники пропонують свій товар не лише у звичних для нас рулонах,але й у складеному вигляді. Та варто знати, що у такому разі, на ковроліні можуть залишитися зморшки, які можна з легкістю видалити за допомогою звичайної води: необхідно місце зморшки рясно змочити водою і дати матеріалу просохнути.

Усі плінтуси, що знаходяться в кімнаті, необхідно акуратно зняти. Якщо ви хочете їх пофарбувати чи покрити лаком, цей процес найкраще виконати до того, як класти ковролін, інакше з нього буде дуже важко видалити залишки фарби.

Перший етап роботи, під назвою «як постелити ковролін», починаємо з того, що виріб необхідно розкласти по всій кімнаті, аби відміряти необхідну довжину та ширину. Усі помітки можна робити виключно на зворотній стороні. Ковролін з довгим ворсом необхідно розрізати спеціальним шевським ножем.

Одним з найбільш практичних способів кріплення ковроліну є принцип з використанням подвійного скотча. Таким чином, скотч розміщується по всьому периметру жилого приміщення у вигляді сітки: його нижня частина кріпиться безпосередньо до підлоги, а верхня притримує ковролін.

Потім ковролін акуратно натягується, щоб по краях не утворилися небажані зморшки. Після цього завершальним процесом являється установка плінтусів на свої місця.

Тепер ви знаєте як постелити ковролін своїми руками за допомогою подвійного скотча та гострого ножа. За ковроліном дуже просто доглядати; його можна чистити пилососом, як і звичайні килими, причому, як вологим, так і сухим способом. У результаті будь-який бруд чи наліт моментально зникає з поля зору.

Як постелити ковролін

Як постелити ковролін швидко