Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Як підготуватися до проектування та придбання кухні

Для того, щоб не прогадати із параметрами майбутньої кухні, важливо грамотно розпланувати ввесь процес роботи. Як правило, починають із проведення замірів усього кухонного приміщення: необхідно буде взнати конкретну довжину, ширину та загальну площу кімнати. Потім спеціалісти мережі "33м2" рекомендують позначити на спеціальному плані все, що буде знаходитися безпосередньо в зоні розміщення кухні:

• розетки;

вентиляційний прохід;

• водопроводні та опалювальні труби;

• газові труби;

• вимикачі та інші пристрої.

Важливо заміряти габарити трубопроводів та інших пристроїв від кута до кута. Для початку спеціалісти "33м2" рекомендують накреслити детальну схему-план вашої кухні, на якій потрібно позначити всі двері, вікна та інші технічні перепони. При розміщенні умивальника, варто врахувати близькість розташування водопровідних труб. Після цього можна вибирати необхідну техніку, зображення якої треба буде наклеїти на підготовлений план. Таким чином, вам буде набагато легче уявити загальний вигляд усього приміщення.

На сьогодняшній день існує декілька можливих варінтів розташування усіх необхідних кухонних меблів:

1. Тип І. Для малогабаритних кімнат краще всього усі меблі розташувати вздовж однієї стіни. Велечезна перевага, в цьому випадку, надається саме верхнім корпусам, висота яких не більше 92 см.

2. Тип паралельне розміщення дозволяє зберегти набагато більше вільного простору для зберігання різноманітного приладдя. На одній стороні можна встановити, наприклад, холодильник і мийку, а на іншій - усе інше приладдя для приготування їжі. У результаті, ваша кухня виходить єргономічною та більш функціональною.

3. Тип L – це один із найпростіших та найлегших способів облаштувати свою кухню. Тут варто звернути увагу на кутові частини кімнати, щоб використати їх з максимальною вигодою для економії простору.

4. Тип U є найбільш практичним методом. "33 квадратних метри" рекомендує розміщувати побутову техніку з урахуванням невеликих проміжків. Таким чином, ви зводите до мінімуму своє пересування по кухні, віддаючи перевагу принципу під назвою "все під рукою".

5. Тип «Острів» дозволяє зберегти додатковий вільний простір. Такий різновид кухні трохи нагадує оригінальну квартиру-студію, де кухня плавно переходить в кімнату, створюючи враження єдиного цілого.