Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Як вибрати плитку

У сучасних магазинах представлений досить широкий асортимент облицювальних виробів, тому багато покупців все частіше задаються питанням - як вибрати плитку, за якими критеріями вибору потрібно дотримуватися, щоб зробити дійсно якісну покупку?

З вибором відповідного відтінку кольору ніяких проблем не буде. Для цього тільки потрібно звернути увагу на загальний тон у вашій кімнаті і підбирати плитку в повній відповідності з заданим стилем.

Глазур на виробі обов'язково потрібно розглядати в положенні проти денного світла або штучного освітлення. Таким чином, можна з легкістю розглянути можливі тріщини, нерівності або неякісне покриття. Крім того, можна побачити деякі частинки або сміття, який міг потрапити на поверхню при глазурування. Найкраще подібні дефекти відразу помітити, інакше потім їх ніяк не можна буде прибрати, а наявність подібних мінусів неодмінно виявиться на самому видному місці у вашій квартирі.

Як вибрати плитку - на що варто звертати першочергову увагу?

• Твердість матеріалу - завжди вибирайте міцні вироби, незалежно від того, де саме ви плануєте використовувати дану модель. • Товщина плитки - особливо важлива для підлогового покриття, яке повинне витримувати великі фізичні навантаження і деякі механічні пошкодження.

• Конкретний межа міцності при вигині вироби - допомагає визначитися з еластичністю даної моделі і її ламкістю при навантаженні. • Морозостійкість, як правило, потрібно для плитки під облицювання вуличних доріжок, ступенів або фасадів будинку.

• Опірність до стирання - для підлогового покриття, в особливо людних місцях (магазини, салони краси, торгові центри та інші заклади).

• Якщо ви вибираєте плитку для підлоги, важливо, щоб її поверхня не за яких обставин не ковзала.

• Точна кількість випаленням плитки - від цього залежить пористість її структури, а, отже, і ступінь вологовбирання.

• Опірність до різного роду хімічних засобів. Таким чином, ви зможете мити підлогу або стіни за допомогою мильних розчинів, не турбуючись за насиченість колірного відтінку і блиск емалі.

Як вибрати плитку - це питання досить не простий, проте, якщо скористатися всіма перерахованими вище підказками і порадами, можна з легкістю підібрати для своєї квартири ідеальну колекцію облицювальних виробів, які здатні зробити ваш інтер'єр більш яскравим і сучасним.

Як обрати плитку