Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Настінне покриття та декор стін


Кожен покупець неодноразово ставив собі запитання: як правильно підібрати дизайн шпалер для того чи іншого приміщення у квартирі або будинку?

Для цього варто розглянути декілька актуальних та сучасних варіантів.


Унікальна композиція із різних кусочків шпалер

На сьогодні досить модно використовувати сміливі рішення в оформленні особистого інтер'єру. Тому ідея, коли із різних шпалер створюють повноцінну "картинку", вважається однією із самих оригінальних та затребуваних. Таким чином, можна з легкістю візуально виділити певну зону для відпочинку або, наприклад, для дитячих ігор. Вказаний стиль однаково впишеться як у дитячу кімнату, так і в спальню чи вітальню. При цьому ремонтним процесом можуть займатися абсолютно всі члени сім'ї.

Вітальня

У вітальні також можна сміливо використовувати даний метод композиції, виділяючи зону комфортного відпочинку. "33 квадратних метри" рекомендують за основу взяти стандартні однотонні шпалери, які вважаються ідеальним фоном практично для будь-якої кольорової палітри та різних елементів декору. Як правило, обирають шпалери більш світлих тонів, так як саме цей колір не буде відволікати від головного - дивовижного малюнку на стіні.

Выбираем обои в полоску

Звичайні шпалери з вертикальною смужкою можна поклеїти в горизонтальному напрямку. У результаті чого кімната буде здаватися набагато ширшою та просторнішою. Також, мережа "33м2" рекомендує спробувати цікавий експеримент - чергувати різнокольорові смужки у тому порядку, який вам довподоби.

Ще одним сміливим рішення є, так звана, "імітація мистецтва". Обравши яскраві кольори із квітковою тематикою, створюється деяка картина, яку в кінці ремонту можна взяти в спеціальну рамку або молдинг. Таким чином, здавалося б, абсолютно звичайне приміщення перетворюється у справжній музей!

Для того, щоб прикрасити коридор, "33 квадратних метри" рекомендують використовувати шпалери в широку смужку, а також стандартні однотонні варіанти. Можна підібрати моделі на тон світліше або, навпаки, темніше. Завдяки такому рішенню, в коридорі зберігається приємна домашня атмосфера, параметри кімнати візуально розширюються, а інтер'єр стає сучасним та яскравим. Не бійтеся експериментувати із бажаним дизайном! Спробуйте втілити в життя всі свої заповітні мрії в реальність за допомогою правильно підібраного настінного покриття.