Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Особливості та характеристики фасадної штукатурки

На сьогоднішній день широкий асортимент сучасних різновидів фасадних штукатурок дозволяє покупцям підібрати підходящий варіант, який повністю відповідає основним технічним потребам:

• Пропускна здатність чи, як її прийнято називати, - паропроникність. Від цієї якості напряму залежить чи буде накопичуватись конденсат під поверхню самої обробки. Якісна штукатурка обов’язково повинна пропускати пар назовні, одночасно перешкоджаючи його попаданню всередину.
• Також 33 квадратних метри рекомендують звернути увагу на максимальну ступінь стійкості до підвищеної вологості повітря. Даний параметр визначає яку саме кількість вологи матеріал може поглинути і наскільки ця кількість може пошкодити ваш фасад.
• Абсолютно всі різновиди зовнішніх штукатурок обов’язково повинні легко наноситися на поверхню.Щодо конкретної вартості такого матеріалу, його ціна повинна повністю відповідати високій якості товару.
• Тепло- та шумоізоляція дуже часто залежить від конкретного шару нанесеної штукатурки. Однак 33м2 відмічає, що деякі склади не рекомендується наносити більше одного шару, що також важливо врахувати при виборі фасадної штукатурки.
• Вибір текстури та відтінок кольору можуть бути самими різноманітними – тут все залежить від вашої фантазії та особистих переваг.

Далі розглянемо декілька популярних варіантів штукатурки, котрі користуються особливим попитом серед багатьох потенційних покупців:
1. Мінеральна штукатурка виготовляється на основі міцного цемента. Серед її основних переваг варто відмітити високий рівень паропроникності, відносно доступну вартість, вологостійкість, а також унікальну можливість колірувати суміш в різноманітні кольори, що дозволяє домогтися відповідних відтінків. Однак мінеральний склад моє деякі мінуси: недовгий термін експлуатації, можливі деформації при висиханні шару, низький рівень тепло- та шумоізоляції.
2. Не менш популярною також вважається і акрилова штукатурка, яка виготовляється на основі акрилових смол та всіляких присадок, які прямо впливають на якість та термін служби всього покриття в цілому. Серед переваг спеціалісти 33м2 відмічають наступний набір характеристик: високий рівень паропроникності, доступна вартість, стійкість до підвищеної вологості, легкість нанесення даної суміші, завдяки наявності відповідних пластифікаторів, великий вибір фактур та кольорів. Не дивлячись на це, представлена штукатурка також має і деякі мінуси: вона легко пошкоджується та практично не протистоїть механічним пошкодженням, а також має мінімальний ступить стійкості до прямого попадання сонячних променів. Іншими словами, при контакті з ультрафіолетовими променями, суміш швидко втрачає колишню яскравість та насиченість тону, що негативно позначається на її зовнішньому виді.