Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Як побудувати будинок із піноблоків

Пінобетон - сучасний будівельний матеріал. Незважаючи на свій відносно молодий вік, пінобетонні блоки набули популярності, у тому числі, й серед покупців мережі 33 квадратних метри. Цьому є пояснення: їх поширенність диктується якістю, універсальністю, економією часу та коштів.

Але, в той же час, аби кладка із піноблоків була міцною, необхідно знати особливості цього матеріалу.

Існують їх два види: розрізний та литтєвий. Зауважимо, що блоки, виготовлені першим способом, мають більше переваг: стіни виглядають більш рівними, теплоізоляція краща.

Аби провести укладку піноблоків влосноруч, будуть потрібні такі основні інструменти та матеріали, котрі можна придбати в будь-якому магазині чи супермаркеті мережі "33м2":

- Клейова суміш (будівельна суха суміш тонкошарового бетону, пісочно-цементний розчин)
- Спеціальний інструмент для кладки
- Перфоратор
- Зубчаста гладилка
- Арматура
- Гідроізоляційний матеріал
- Безпосередньо самі піноблоки

Укладку блоків из пінобетону слід починати з підготовки фундаменту - це забезпечить міцність, надійність та довговічність таких стін. Для цього застосовують розчин з додаванням рідкого скла, потім фундамент вирівнюють рівнем.

Перед будівництвом необхідно передбачити захист від можливого підняття води. Незважаючи на свою гіроскопічність, пінобетон, все ж, не любить вологу. Для цього продумайте зведення цоколя, висотою не менше 50 см.
Гідроізоляційну функцію можуть виконати рубемаст або бікрост, укладені на шар цементно-піщаної суміші, товщиною не більше 2 см.

Перед тим, як почати кладку литтєвими блоками, підготуйте їх: нерівності потрібно зачистити, відколи й нерівності максимально прибрати.

Кладку можна починати з будь-якого кута, але перший ряд обов'язково виміряйте рівнем, аби майбутня споруда була рівною. За потреби скорегуйте ряд.

Поальше будівництво можна продовжувати з використанням клею. Звертайте увагу на порожнечі між швами - їх не повинно бути.

Враховуючи, що пінобетонні блоки не такі міцні, як цегла, рекомендується зміцнити їх. Для цього приблизно кожні чотири ряди проводиться армування за допомогою болгарки та лози. Не забувайте перевіряти вертикальність кутів за допомогою прямовису.

Ось так, крок за кроком, дотримуючись порад, ви зможете власноруч спорудити такий теплий, міцний будиночок. Успіху в будівництві разом з порадами від 33 квадратних метри. Вот так, шаг за шагом, придерживаясь советов, вы сможете собственными руками соорудить теплый, прочный домик. Удачи в строительстве вместе с 33 квадратных метра.