Мережа будівельно-господарських супермаркетів

Пінобетон - сучасний будівельний матеріал. Незважаючи на свій відносно молодий вік, пінобетонні блоки набули популярності, у тому числі, й серед покупців мережі 33 квадратних метри. Цьому є пояснення: їх поширенність диктується якістю, універсальністю, економією часу та коштів.

На сьогодняшній день широкий асортимент сучасних різновидів фасадних штукатурок дозволяє покупцеві підібрати підходящий варіант.

Збираєтеся укладати на підлогу плитку, ламінат, паркет, ковролін чи лінолеум? Бажаєте, щоб результат ремонту радував вас своєю якістю багато років? Тоді бетонна стяжка підлоги – неминучий і не менш важливий етап. В порадах від «33 квадратных метра» Ви дізнаєтесь, що таке бетонна стяжка та як її правильно робити самостійно.

Ковролін - дуже популярне покриття для підлоги. До того ж, він є надійним та практичним. А з порадами від мережі "33м2" ви також дізнаєтесь як легко та швидко укладається ковролін.

Точкові світильники - це гарантія вишуканого інтер'єру та неповторного дизайну. Та як їх встановити? Ознайомтеся з професійними порадами від мережі "33м2" та ви зможете легко створити неймовірний затишок для вашої оселі.

Для того, щоб не прогадати із параметрами майбутньої кухні, важливо грамотно розпланувати ввесь процес роботи. Як правило, починають із проведення замірів усього кухонного приміщення: необхідно буде взнати конкретну довжину, ширину та загальну площу кімнати. Спеціалісти "33м2" допоможуть вам рекомендаціями по підготовці кухні.

Від сучасного вибору плитки в супермаркетах голова йде обертом! А професіонали мережі 33м2 з радістю діляться з вами порадами як обрати для себе найкращий варіант.

Спеціалісти нашої мережі радо діляться порадами із монтажу. У цій статті ви можете дізнатися як самостійно встановити екран під ванною для неповторного дизайну вашої кімнати.

При облаштуванні власного житла, більшість людей стикаються з проблемами, зв'язаними зі збиранням меблів. Спеціалісти мережі готові дати вам цінні поради на цю тему.

Єврошифер – таку назву має ондулінове покриття – це екологічно чистий матеріал для покрівлі. При його виготовлені використовують найсучасніші технології. Основою служить целюлозне волокно і мінеральні наповнювачі. Готові ондулінові листи пропитують спеціальною смолою та дистильованими бітумом, а потім фарбують. Через це ондулін ще називають бітумним листом.

Бітумна черепиця (м'яка черепиця) - найвигідніший варіант для вашого даху. А поради від 33 квадратних метри допоможуть вам установити її своїми руками.

Кожен покупець неодноразово ставив собі запитання: як правильно підібрати дизайн шпалер? Для цього варто розглянути декілька актуальних та сучасних варіантів.